fbpx

Targi Rzeczy Ładnych i event w Niemczech

Ostatni czas obfitował u nas w naprawdę wiele pracy. Jeśli chcecie się dowiedzieć co działo się u nas w ostatnich tygodniach oraz co zapowiada się w najbliższym czasie, zapraszam do lektury!

Targi Rzeczy Ładnych

Mieliśmy ostatnio przyjemność gościć na Targach Rzeczy Ładnych aż w dwóch miejscach! Byliśmy w Warszawie oraz Wrocławiu. Jako pierwsze wypadły te w Warszawie i jak zwykle… Było wspaniale! Przyjęto nas niesamowicie. Za każdym razem mam takie przewspaniałe uczucie na sercu, kiedy nasze stoisko cieszy się dużym zainteresowaniem, a osoby, które nas odwiedzają, otwierają oczy z niedowierzania jakie wspaniałości można stworzyć z filcu.

Poznaliśmy naprawdę bardzo dużo nowych, wspaniałych osób, ale widzieliśmy też znajome twarze! Wielu z Was przyszło do nas pokazać swoje prace z poprzednich zakupów, a ja byłam wprost wniebowzięta! Chyba nic w mojej „pracy” nie sprawia mi takiej przyjemności jak to, kiedy przychodzicie do mnie z dumą prezentując swoje małe dzieła sztuki.

A my razem z Pawłem okupiliśmy się tyle plakatów, że głowa mała… Naprawdę, było tylu fantastycznych wystawców, że po prostu nie mogliśmy się oprzeć. Mamy naprawdę świetne zdobycze!

A wiecie co się stało we Wrocławiu? Padł rekord! Na Targach Rzeczy Ładnych we Wrocławiu było aż 14 tysięcy ludzi. Dacie wiarę? 14 tysięcy… Dla mnie to jest coś nieprawdopodobnego, że mogłam uczestniczyć w czymś tak ogromnym! Odwiedziło nas też dużo mediów, do których dawaliśmy wywiady, więc o filcowaniu dowie się jeszcze więcej osób, nawet takie, których na targach nie było. No po prostu nie mogłam zażyczyć sobie niczego wspanialszego. Oby tak dalej kochani, mam nadzieję, że spotkamy się znów, a może i po raz pierwszy, na kolejnych targach!

Event w Niemczech

Stoisko Agnaa Wool Art i zestawy kreatywne do filcowania zwiedzają świat! Wspaniale, prawda? Tym razem można było zobaczyć nas w Niemczech i ogromnie się z tego powodu cieszę, bo zostaliśmy niesamowicie ciepło i entuzjastycznie przywitani. I wiecie co? Na ostatnich eventach topami w sprzedaży były Świnki i Sowa, a w Niemczech były to Świnki i… Dzik! Tego ja sama się nie spodziewałam, ale bardzo się cieszę, że to urocze maleństwo zostało aż tak docenione. Mam nadzieję, że to nie pierwszy taki zaskakujący event!

Co dalej…

Moi drodzy, nie mamy zamiaru zwalniać tempa! Chcemy spotykać się z Wami coraz częściej i pokazać jeszcze większej ilości osób magię, jaką jest filcowanie oraz ile frajdy niosą ze sobą moje kreatywne zestawy do filcowania.

Najbliższe eventy, na których będzie można nas spotkać:

MAMY TARG (Łódź) – 15.10.2023

MAMAVILLE (Kraków) – 29.10.2023

Do zobaczenia! 🙂

PS. Serdecznie zapraszam Was też do dołączenia do naszej grupy na Facebooku, na której wzajemnie się inspirujemy, czerpiemy wiedzę oraz pokazujemy swoje małe dzieła: Agna Wool Art – Inspiracje