fbpx

Największy sukces na Targach Rzeczy Ładnych

Cześć, jestem Agna i jest mi ogromnie miło, że tutaj jesteś. W dzisiejszym wpisie chcę Ci trochę opowiedzieć o naprawdę niezwykłych Targach Rzeczy Ładnych. Razem z moimi kreatywnymi zestawami do filcowania bywałam już tam niejednokrotnie, ale tym razem popularność filcowych zwierzaków przekroczyła wszelkie oczekiwania. Rozsiądź się wygodnie, weź sobie coś ciepłego do picia i zapraszam do czytania 😊

Krótko o Targach

Targi Rzeczy Ładnych to targi designu i wydarzenie, na którym polscy twórcy, artyści oraz projektanci mają możliwość zaprezentowania swoich dzieł. Na Targi Rzeczy Ładnych wybierane są osoby, które mają najciekawsze i najbardziej kreatywne „ładne rzeczy”, dlatego możliwość uczestnictwa tam jest niezwykłym sposobem na docenienie pracy twórczej, ale również samej techniki filcowania. To wydarzenie jest zdecydowanie punktem obowiązkowym dla osób, które kochają ładne rzeczy, poszukują inspiracji, unikalnych produktów, a nawet dla tych, którzy najzwyczajniej w świecie chcą nacieszyć czymś oko.

Największy sukces

Ostatnie Targi Rzeczy Ładnych były dla nas najlepszymi targami na jakich byliśmy. Za każdym razem, kiedy jesteśmy gdzieś ze stoiskiem Agna Wool Art, mówię Wam, że był super odbiór, dużo zainteresowanych i nowych pasjonatów filcowania. I to jest prawda, z czego cieszę się z całego serca, ale ostatnie targi przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

Jak zawsze, przyjechaliśmy tam z pozytywnym nastawieniem. Nie spodziewaliśmy się niczego innego jak spotkania cudownych ludzi, zobaczenia pięknych rzeczy oraz inspirującej i budującej atmosfery. To, co tam zastaliśmy było jednak bardziej niż niesamowite. Już w pierwszy dzień sprzedaliśmy wszystkie zestawy żubra, lisa, dzika i sowy. W drugi dzień było to samo, wyprzedaliśmy się ze wszystkiego. Dacie wiarę? Ze wszystkiego! Poznaliśmy też naprawdę bardzo dużo nowych i niesamowitych osób. Widzieliśmy też znajome twarze, bo wielu z Was przyszło do nas pokazać swoje prace z poprzednich zakupów. To zawsze wprawia mnie w ogromną radość i daje mi wielką motywację do działania. Wprost uwielbiam patrzeć na Waszą dumę i uśmiechy na twarzy ❤️

Niejednokrotnie powtarzam, i dalej będę powtarzać, że moje kreatywne zestawy do filcowania są dla każdego i właśnie to jest na to niezbity dowód. Wyprzedaliśmy się z totalnie wszystkiego, a na moje stoisko przychodzili i kupowali zestawy wszyscy, bez względu na płeć, wiek czy cokolwiek innego. Filcowanie i kreatywne zestawy startowe porwały zarówno dzieci, jak i rodziców, kobiety i mężczyzn, starszych i młodszych – po prostu wszystkich.

Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że moje kreatywne zestawy do filcowania na sucho bronią się same za siebie. A dlaczego Ci o tym mówię? Bo jestem z siebie i z wszystkich, którzy mogli stworzyć swoje dzieła, naprawdę bardzo dumna. Chcę Ci chociaż odrobinę pokazać i dać odczuć z czym wiążą się moje produkty. Mogłabym się tutaj jeszcze o wiele dłużej rozpisywać, ale najlepiej będzie, jeśli sam/a się o wszystkim przekonasz i we własnych rękach poznasz magię kreatywnych zestawów do filcowania ❤️ Poznaj magię filcowania i daj porwać się tej przygodzie, ja Ci w tym pomogę.