fbpx

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Cześć! Jestem Agna i bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. W tym wpisie poopowiadam Ci trochę o uczestnictwie Agna Wool Art w tegorocznej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej pomocy. Rozsiądź się wygodnie i zapraszam do czytania 😊

Agna Wool Art wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Razem z Pawłem całym sercem wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dlatego nie inaczej jest w przypadku Agna Wool Art. Poprzez finansowe wsparcie dla szpitali dziecięcych, wspólnie możemy aktywnie przyczynić się do ulepszania infrastruktury medycznej i zakupu nowoczesnego sprzętu. To wspaniałe, prawda? ❤️

Jeśli nie jesteście do końca zaznajomieni z tą akcją, pozwólcie, że krótko ją przedstawię. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) to jedna z największych i najbardziej znanych charytatywnych akcji w Polsce. Najważniejszym wydarzeniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest coroczny finał, który odbywa się w ostatnią niedzielę stycznia. Cała Polska mobilizuje się, aby wspierać WOŚP, a zebrane środki są przeznaczane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla szpitali dziecięcych.

Zdecydowałam, że w tym roku jako Agna Wool Art otworzymy aż 10 aukcji, na których będzie można licytować wystawione przeze mnie produkty, a cały zysk zostanie przeznaczony na wsparcie akcji:

1.     Pojedyncze zestawy kreatywne do filcowania na sucho

Dzięki tej propozycji, oprócz przeznaczenia środków na szczytny cel, zyskasz niepowtarzalną możliwość kreacji. Rozwiniesz swoją kreatywność i pasję poprzez zajęcie, które posiada znamiona niemalże terapeutyczne. A to wszystko dzięki powtarzalnemu charakterowi procesu oraz doświadczeniach dotykowych. 

Licytacja: Zestaw kreatywny do filcowania: Miś🐻

Licytacja: Zestaw kreatywny do filcowania: Świnki Morskie🐹🐹

Licytacja: Zestaw kreatywny do filcowania: Sowa Płomykówka🦉

Licytacja: Zestaw kreatywny do filcowania: Borsuk🦡

Licytacja: Zestaw kreatywny do filcowania: Żubr🦬

Licytacja: Zestaw kreatywny do filcowania: Foka🦭

Licytacja: Zestaw kreatywny do filcowania: Dzik🐗

Licytacja: Zestaw kreatywny do filcowania: Lis🦊

2.     Set 8 zestawów kreatywnych do filcowania na sucho

Jest to cały set, a nie pojedyncze zestawy, więc można od razu wejść w posiadanie wszystkich zwierzątek i stworzyć sobie całe, wesołe stado ❤️ To niezwykła opcja, która daje możliwość wyrażenia siebie na wiele sposobów. Dzięki zestawom kreatywnym do filcowania odbędziesz mistyczną podróż do serca lasu i wyrazisz swoją twórczość poprzez manipulację włóknami wełny, tworząc najróżniejsze kształty i formy.

Licytacja: Set 8 zestawów kreatywnych do filcowania na sucho 🎁

oraz coś naprawdę niesamowicie wyjątkowego i niepowtarzalnego

3.     Autorska praca artystyczna – Sowa Themis z serii „Sów tysiąca Słońc” 

Nazwa „Themis” nawiązuje do postaci z mitologii greckiej, gdzie Themis była boginią prawa, porządku i sprawiedliwości, ucieleśniającą równowagę i obiektywizm. W tej filcowanej kompozycji, sowa staje się poetycznym symbolem harmonii z przyrodą.

W tym dziele mistrzowsko połączona jest surowość filcu z delikatnością detali, tworząc wrażenie organicznej całości. To dzieło to zaproszenie do odkrywania piękna przyrody w finezyjny sposób, gdzie każda warstwa filcu jest jak fragment mitu, a sowa staje się symbolem równowagi, obiektywizmu i harmonii, które znajdziemy nie tylko w naturze, ale także w samej istocie sztuki.

Licytacja: Autorska praca artystyczna – Sowa Themis 🦉☀️

Bardzo cieszymy się, że jako Agna Wool Art możemy podarować od siebie coś tak wyjątkowego jak moja praca artystyczna oraz zestawy kreatywne do filcowania. Jesteśmy ogromnie zaszczyceni możliwością wzięcia udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej ❤️

PS. Serdecznie zapraszam do licytacji 🌿